trarenru

ŞUBE 1

Cikcilli Mah.319.Sok.No:14 Cikcilli/Alanya

Tel.: 0090 242 515 1890

Alanya/Antalya


Email: info@obakuruyemiş.com

ŞUBE 2

Adres : Şevket Tokuş Cad. Mithat Tokuş Apt.
Alanya / Antalya
Tel. : +90.242.512 05 56

OBA KURUYEMİŞ A.Ş. TARİHÇESİ

 

1990 yılında Alanya’da faaliyet göstermeye başlayan bir aile şirketidir. “oba” kuruyemişleri adıyla çıkardıkları ürünlerle yöremizde ve Akdeniz‘de lider firmalardan biri haline gelmiştir.Oba Kuruyemiş Tic. San.A.Ş. sektördeki başarısını sürekli yenilik, eğitim ve yatırımlarla doğru orantılı olduğunu benimseyerek büyümeyi kendine vizyon seçmiştir.Yapmış olduğu yatırımlarla 2005 yılında lokum sektörüne girerek, pazar ağını genişleterek ülke ekonomisine katma değer sağlamayı başarmıştır.Oba Kuruyemişleri yapmış olduğu yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’de 5 yıldızlı lüks otellerde ilgi gören kolay açılır teneke kuruyemişleri piyasaya sürmüştür.Toplam kalite yönetimine ve hijyene verdiği önemden dolayı da sektörde ISO9001:2000:22000:2005 ve HACCP belgelerini alan ilk firmalardandır.

Yılların verdiği güç, tecrübe, uzman idari-teknik-imalat ve pazarlama kadrosuyla Türkiye’de lider firma olmayı kendine vizyon seçmiştir.Firmanın en büyük hedefi, marka imajını Türkiye genelinde tamamlayıp Alanya’da yaptığı üretimi tüm Türkiye’ye yaymak olduğu gibi ihracat yapmaktır.Yapmış olduğumuz sürekli yenilikler ve ekip çalışmasıyla, sizlerden aldığımız potansiyel güçle mutlaka zirveye çıkacağımızdan eminiz.

 En gelişmiş yöntemler, teknolojik makine parkurumuzla, bilinçli, eğitimli çalışanlarımızla güvenli gıdalar sunmak kalite politikamızdır.

 Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi işimizin doğal ortağı olarak benimser, eğitim ve gelişmelerinin sağlanması ile kalitemizin ve  müşteri memnuniyetinin sürekli artacağını biliriz.

 Tüm çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve tedarikçilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, hep birlikte büyük başarılara imza atmayı temenni ediyoruz.

 OBA KURUYEMİŞ A.Ş.

YÖNETİM KURULU

 

ŞUBELERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

VEDAT KAYGISIZ

Tel. : +90.533 705 92 02

İLETİŞİM